ТЦ Полярный
1Сторінказ нами
2Сторінказ нами
3Сторінказ нами

ТЦ Полярний Киев
В даний час компанія "Інтергал-Буд" активно веде будівництво і успішно реалізує проект торгового центру "Полярний", розташованого в Оболонському районі Києва по вул. Майорова, 2.
ТЦ Полярный загальною площею 12 404 кв. м, з яких 8634 кв.м пропонуються в оренду, входить до складу багатофункціонального комплексу, що об'єднує в собі споруджуваний житловий комплекс "Яскравий" і діючий будівельний гіпермаркет Leroy Marlen.

Торговий центр "Полярний" включить в себе продовольчий супермаркет "Амстор" площею понад 4000 кв. м, торгову галерею, яка буде представлена магазинами відомих торгових марок в середньому ціновому сегменті, зону послуг, кафе і ресторани з літнім майданчиком, дитячу кімнату для найменших відвідувачів, а також відкриту парковку на 430 машиномісця.Родзинкою проекту стане сучасна обробка фасадів та інтер'єрів, а також сам формат районного торговельного центру "поряд з будинком", що дозволить Торговый Центр Полярный зайняти свою унікальну нішу, надаючи цільової аудиторії зручний шопінг і відпочинок у доступному та комфортному місці.

Консультантом проекту з питань здачі площ в оренду виступає SQM Experts - провідна українська компанія, що надає комплексні професійні послуги в сфері комерційної нерухомості. Проект був розроблений компанією "АБМК" - динамічною архітектурною компанією, основним напрямком діяльності якої є надання комплексних послуг в області проектування.

 

Киев ТЦ Полярний
Аренда в ТЦ "Полярный", можно уточнить в отделе аренды

LifeProof Водонепроницаемый чехол для iPhone 4/4S